S H A R E P O I N T C E N T E R

 

راه حل اینترانت متناسب با صنعت را در چند هفته به جای چند ماه دریافت کنید!


 1         

اخبار و رویدادها

اخبار و رویدادهای هدفمند ایجاد کنید تا اطلاعات مناسب را به افراد مناسب برسانید (حتی از push notifications برای دستگاه‌های تلفن همراه استفاده کنید).

         

بهداشت و ایمنی

یک مکان واحد برای تمام اطلاعات بهداشتی و ایمنی خود ارائه دهید. یک repository مرکزی برای همه چیزهایی مانند emergency response plans، muster points، fire wardens و موارد دیگر ایجاد کنید.    

 

دسترسی به هر کجا در هر دستگاه

در صنعت انرژی، دسترسی به اطلاعات بیش از یک رایانه بسیار مهم است. hello-intranet اینترانت شما را از طریق تلفن همراه، تبلت یا حتی مکان های مشترک از طریق تلویزیون قابل دسترسی می کند (حتی هشدارهای اضطراری را به ساعت های هوشمند کارمندان ارسال کنید).

 

ورود و محتوای اجباری

به راحتی خط مشی ها و رویه ها را به عنوان اجباری برای کارمندان جدید یا فعلی تعیین کنید. ساده کردن سازگاری و دریافت آخرین اطلاعات به همه کارمندان.

 

رویدادهای Town Hall (حتی کاملا مجازی)

جلسات تالار شهر را به صورت زنده پخش کنید تا همه بتوانند از هر کجا به رویداد دسترسی داشته باشند. یک صفحه Town Hall جدید در چند ثانیه ایجاد کنید و صفحات قبلی Town Hall را به صورت خودکار در فهرست تالار شهر بایگانی کنید.

 

رزرو وسایل نقلیه و تجهیزات

ایجاد برنامه رزرو برای وسایل نقلیه و سایر تجهیزات.

 

2

 

 

درس های آموخته شده (دانش سازمانی خود را به دست آورید)

با جستجوی پیشرفته و دسته بندی، مخزن درس های آموخته شده ایجاد کنید. به راستی دانش سازمانی خود را به دست آورید و در عین حال راهی آسان برای اشتراک گذاری و جستجوی اطلاعات ارائه دهید.

 

کمپین های ایده

ایده های کارکنان را در مورد چگونگی بهبود فرآیندها در سازمان جذب کنید. با کمپین‌های ایده متمرکز، ایده‌های بزرگی را به دست خواهید آورد که بر مهم‌ترین مسائل سازمانی متمرکز هستند.

 

فهرست کارکنان و نمودار سازمانی

راه حل کامل فهرست کارمندان با یک نمودار سازمانی یکپارچه. همگام سازی اکتیو دایرکتوری شما (از جمله تصاویر) فهرست کارمندان شما را همیشه به روز نگه می دارد.

 

ویژگی‌های اجتماعی و جوامع

ابزارهایی را برای حمایت از فرهنگ سازمانی عالی و کمک به ارتباط کارکنان با اخبار اجتماعی و جوامع / گروه‌ها فراهم کنید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آخرین نوشته ها