S H A R E P O I N T C E N T E R

برندینگ شیرپوینت

یکی از مهمترین مسایل در طراحی شیرپوینت قسمت ظاهری آن است. چراکه اولین چیزی که مخاطب را تحت تاثیر قرار میدهد، طراحی ظاهر، رنگها و هارمونی محتوا است. اگر شیرپوینت شما امکانات بسیار فراوان و قدرتمندی داشته باشد، ولی طراحی صحیحی نداشته باشد نمیتوانید انتظار بازخورد مناسبی را از آن داشته باشید.

شیرپوینت سنتر با توجه به سبک و رشته کاری، ملاحظات بصری و رنگها و با در نظر گرفتن تمامی خصوصیات محتوایی مشتری یک طرح آماده میکند. اولین خصوصیت این نحوه پروسه این است که طرح و ظاهر شیرپوینت شما کاملا منحصربه خود شماست و دقیقا همان چیزی آماده میشود که در نظر دارید.

رابط کاربری و طراحی واکنش گرا (Responsive)

خبرها و آمارها نشان میدهد که بیشتر استفاده کنندگان از شبکه ها را در حال حاضر دستگاه های همراه نظیر موبایل و تبلت رقم میزنند که این آمار جای تامل دارد. به صورت خلاصه، گزارش ها حاکی از آن است که کاربران علاقه زیادی به بازدید از وب سایت و نرم افزار مورد نظرشان از طریق تلفن همراه و تبلتشان دارند.

در طراحی چهارچوب قالب سرویس گیرنده پروژه به صورت کاملا صحیح از تکنولوژی استاندارد HTML5 و موارد مرتبط با آن استفاده شده است که مزیت های بسیاری در کد نویسی، بهینه سازی وب سایت و ارایه قابلیت های جدید را دارا میباشد.

امروزه دیگر فقط از کامیپوترهای خانگی برای رفتن به وب سایت ها استفاده نمیشود، لذا یکی دیگر از اهمیت های کیفیت طراحی این است که پروژه به صورت Responsive طراحی شود تا وب سایت توانایی نمایش در تمامی کامپیوترها، موبایل ها، تبلت ها و تلویزیون های جدید را به صورت کاملا استاندارد در صفحه نمایش های مختلف دارا باشد.

شیرپوینت سنتر با در اختیار داشتن گروه طراحی قدرتمند، رابط کاربری را با بهترین عملکرد و کاربردپذیری ارایه میکند.