S H A R E P O I N T C E N T E R
راه حل اینترانت متناسب با صنعت را در چند هفته به جای چند ماه دریافت کنید...
خبرها و رویدادها

اخبار و رویدادهای هدفمند ایجاد کنید تا اطلاعات مناسب را به افراد مناسب برسانید (حتی از اعلان‌های فشار برای دستگاه‌های تلفن همراه استفاده کنید).

محتوای هدفمند و شخصی شده

اطلاعات را مرتبط نگه دارید و از بارگذاری بیش از حد اطلاعات با محتوای هدفمند جلوگیری کنید و حتی به صورت اختیاری شخصی سازی خودسرویس را ارائه دهید.

بهداشت و ایمنی

یک مکان واحد برای تمام اطلاعات بهداشتی و ایمنی خود ارائه دهید. یک مخزن مرکزی برای همه چیزهایی مانند طرح های واکنش اضطراری، نقاط جمع آوری، نگهبانان آتش نشانی و موارد دیگر ایجاد کنید.

دسترسی به هر کجا در هر دستگاه

در شرکت های بزرگ، دسترسی به اطلاعات بیشتر از یک کامپیوتر رومیزی بسیار مهم است. hello-intranet اینترانت شما را از طریق تلفن همراه، تبلت یا حتی مکان های مشترک از طریق تلویزیون قابل دسترسی می کند.

ورود و محتوای اجباری

به راحتی خط مشی ها و رویه ها را به عنوان اجباری برای کارمندان جدید یا فعلی تعیین کنید. ساده کردن سازگاری و دریافت آخرین اطلاعات به همه کارمندان.

رویدادهای تاون هال (حتی کاملا مجازی)

جلسات تالار شهر را به صورت زنده پخش کنید تا همه بتوانند از هر کجا به رویداد دسترسی داشته باشند. یک صفحه تاون تالار جدید در چند ثانیه ایجاد کنید و صفحات قبلی تاون هال را به صورت خودکار در فهرست تالار شهر بایگانی کنید.

فهرست کارکنان و نمودار سازمانی

راه حل کامل فهرست کارمندان با یک نمودار سازمانی یکپارچه. همگام سازی اکتیو دایرکتوری شما (از جمله تصاویر) فهرست کارمندان شما را همیشه به روز نگه می دارد.

پورتال جدید کارکنان

همه چیزهایی که یک کارمند جدید در یک مکان نیاز دارد، از وظایف سوار شدن، اسناد اجباری برای خواندن، رویدادهای آموزشی هدفمند، سوالات متداول و مهمتر از همه اطلاعات ایمنی.

شناسایی کارکنان

با جوایز خدمات، ویژگی کارمندان جدید، کارمند ماه و تجلیل، به کارمندان قدردانی کنید که شایسته آنهاست. شما تمام ویژگی هایی را که برای ایجاد یک برنامه عالی برای شناسایی کارمندان نیاز دارید، خواهید داشت.

درس های آموخته شده (دانش سازمانی خود را به دست آورید)

با جستجوی پیشرفته و دسته بندی، مخزن درس های آموخته شده ایجاد کنید. به راستی دانش سازمانی خود را به دست آورید و در عین حال راهی آسان برای اشتراک گذاری و جستجوی اطلاعات ارائه دهید.

 

کمپین های ایده

ایده های کارکنان را در مورد چگونگی بهبود فرآیندها در سازمان جذب کنید. با کمپین‌های ایده متمرکز، ایده‌های بزرگی را به دست خواهید آورد که بر مهم‌ترین مسائل سازمانی متمرکز هستند.

مرکز دانش (سؤالات متداول)

با جستجوی پیشرفته و دسته بندی، مخزن درس های آموخته شده ایجاد کنید. به راستی دانش سازمانی خود را به دست آورید و در عین حال راهی آسان برای اشتراک گذاری و جستجوی اطلاعات ارائه دهید.

ویژگی های اجتماعی

یک اینترانت مرتبط و شخصی ایجاد کنید که مردم واقعاً می‌خواهند با اخبار اجتماعی، آگهی‌ها، هدایای بلیت، اشتراک‌گذاری عکس، گالری‌های عکس و ویدیو و موارد دیگر از «watercooler’s» استفاده کنند.

ایجاد جوامع اجتماعی

ابزارهایی را برای حمایت از فرهنگ سازمانی عالی و کمک به کارمندان برای ایجاد ارتباط فراهم کنید. صفحات انجمن را در چند ثانیه با هدف قرار دادن خودکار محتوا برای اخبار، رویدادها، پیوندها، اسناد، نمایه های کارمندان و موارد دیگر ایجاد کنید.

تقویم خاموشی

یک تقویم خاموشی معاملاتی ایجاد کنید تا مطمئن شوید که همه از زمان‌های خاموشی معاملات مطلع هستند.

فرآیندهای خود را با ادغام Office 365 دیجیتالی کنید

فرآیندها را با فرم های دیجیتال و گردش کار به صورت خودکار انجام دهید. از Microsoft Lists، Forms، Power Automate، Power Virtual Agents (chatbots) و Power Apps برای خودکار کردن هر فرآیند تجاری و ادغام مستقیم با اینترانت خود استفاده کنید.

هشدارهای اضطراری

با هشدارهای گسترده سایت اضطراری که حتی می تواند به طور خودکار به همه تلفن های همراه (و ساعت های هوشمند) هشدار ارسال کند، فوراً به همه کارکنان اطلاع دهید.