S H A R E P O I N T C E N T E R
راه حل اینترانت متناسب با صنعت را در چند هفته به جای چند ماه دریافت کنید...
اخبار و رویدادها (کارکنان حوزه هدف)

اخبار و رویدادهای هدفمند را برای کارکنان میدانی ایجاد کنید تا اطلاعات مناسب را به افراد مناسب دریافت کنید (حتی از اعلان های فشار برای دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید).

بهداشت و ایمنی

یک مکان واحد برای تمام اطلاعات بهداشتی و ایمنی خود ارائه دهید. یک مخزن مرکزی برای همه چیزهایی مانند طرح های واکنش اضطراری، نقاط جمع آوری، نگهبانان آتش نشانی و موارد دیگر ایجاد کنید.

دسترسی به هر قسمت در هر دستگاه

به راحتی خط مشی ها و رویه ها را به عنوان اجباری برای کارمندان جدید یا فعلی تعیین کنید. ساده کردن سازگاری و دریافت آخرین اطلاعات به همه کارمندان.

ورود و محتوای اجباری

در شرکت های بزرگ، دسترسی به اطلاعات بیشتر از یک کامپیوتر رومیزی بسیار مهم است. hello-intranet اینترانت شما را از طریق تلفن همراه، تبلت یا حتی مکان های مشترک از طریق تلویزیون قابل دسترسی می کند.

فهرست کارکنان و نمودار سازمانی

راه حل کامل فهرست کارمندان با یک نمودار سازمانی یکپارچه. همگام سازی اکتیو دایرکتوری شما (از جمله تصاویر) دایرکتوری کارمندان شما را همیشه به روز نگه می دارد.

رزرو وسایل نقلیه و تجهیزات

ایجاد برنامه رزرو برای وسایل نقلیه و سایر تجهیزات.

پورتال جدید کارکنان

همه چیزهایی که یک کارمند جدید در یک مکان نیاز دارد، از وظایف سوار شدن، اسناد اجباری برای خواندن، رویدادهای آموزشی هدفمند، سوالات متداول و مهمتر از همه ایمنی اطلاعات

شناسایی کارکنان

با جوایز خدمات، ویژگی کارمندان جدید، کارمند ماه و تجلیل، به کارمندان قدردانی کنید که شایسته آنهاست. شما تمام ویژگی هایی را که برای ایجاد یک برنامه عالی برای شناسایی کارمندان نیاز دارید، خواهید داشت.

رویدادهای تاون هال (حتی کاملا مجازی)

جلسات تالار شهر را به صورت زنده پخش کنید تا همه بتوانند از هر کجا به رویداد دسترسی داشته باشند. یک صفحه تاون تالار جدید در چند ثانیه ایجاد کنید و صفحات قبلی تاون هال را به صورت خودکار در فهرست تالار شهر بایگانی کنید.

ویژگی های اجتماعی

یک اینترانت مرتبط و شخصی ایجاد کنید که مردم واقعاً می‌خواهند با اخبار اجتماعی، آگهی‌ها، هدایای بلیت، اشتراک‌گذاری عکس، گالری‌های عکس و ویدیو و موارد دیگر از «watercooler’s» استفاده کنند.

کمپین های ایده

ایده های کارکنان را در مورد چگونگی بهبود فرآیندها در سازمان جذب کنید. با کمپین‌های ایده متمرکز، ایده‌های بزرگی را به دست خواهید آورد که بر مهم‌ترین مسائل سازمانی متمرکز هستند.

درس های آموخته شده (دانش سازمانی خود را به دست آورید)

با جستجوی پیشرفته و دسته بندی، مخزن درس های آموخته شده ایجاد کنید. به راستی دانش سازمانی خود را به دست آورید و در عین حال راهی آسان برای اشتراک گذاری و جستجوی اطلاعات ارائه دهید.

مرکز دانش (سؤالات متداول)


یک مرکز دانش با متداول ترین سؤالات ایجاد کنید تا کارکنان بتوانند بلافاصله با اطلاعات صحیح به سؤالات مشتری پاسخ دهند.

هشدارهای اضطراری

با هشدارهای گسترده سایت اضطراری که حتی می تواند به طور خودکار به همه تلفن های همراه (و ساعت های هوشمند) هشدار ارسال کند، فوراً به همه کارکنان اطلاع دهید.

فرآیندهای خود را با ادغام Office 365 دیجیتالی کنید

فرآیندها را با فرم های دیجیتال و گردش کار به صورت خودکار انجام دهید. از Microsoft Lists، Forms، Power Automate، Power Virtual Agents (chatbots) و Power Apps برای خودکار کردن هر فرآیند تجاری و ادغام مستقیم با اینترانت خود استفاده کنید.