S H A R E P O I N T C E N T E R
راه حل اینترانت متناسب با صنعت را در چند هفته به جای چند ماه دریافت کنید...
خبرها و رویدادها
اخبار و رویدادهای هدفمند را برای خلبانان، مهماندار هواپیما، تکنسین های هواپیما و عامل عملیات ایجاد کنید تا اطلاعات مناسب را به افراد مناسب دریافت کنید (حتی از اعلان های فشار برای دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید).
بهداشت و ایمنی

یک مکان واحد برای تمام اطلاعات بهداشتی و ایمنی خود ارائه دهید. یک مخزن مرکزی برای همه چیزهایی مانند طرح های واکنش اضطراری، نقاط جمع آوری، نگهبانان آتش نشانی و موارد دیگر ایجاد کنید.

دسترسی به هر کجا در هر دستگاه

در صنعت هواپیمایی، دسترسی به اطلاعات بیشتر از یک رایانه رومیزی بسیار مهم است. hello-intranet اینترانت شما را از طریق تلفن همراه، تبلت یا حتی مکان های مشترک از طریق تلویزیون قابل دسترسی می کند.

ورود و محتوای اجباری

جلسات تالار شهر را به صورت زنده پخش کنید تا همه بتوانند از هر کجا به رویداد دسترسی داشته باشند. یک صفحه تاون تالار جدید در چند ثانیه ایجاد کنید و صفحات قبلی تاون هال را به صورت خودکار در فهرست تالار شهر بایگانی کنید.

فهرست کارکنان و نمودار سازمانی

راه حل کامل فهرست کارمندان با یک نمودار سازمانی یکپارچه. همگام سازی اکتیو دایرکتوری شما (از جمله تصاویر) فهرست کارمندان شما را همیشه به روز نگه می دارد.

پورتال جدید کارکنان

همه چیزهایی که یک کارمند جدید در یک مکان نیاز دارد، از وظایف سوار شدن، اسناد اجباری برای خواندن، رویدادهای آموزشی هدفمند، سوالات متداول و مهمتر از همه اطلاعات ایمنی

شناسایی کارکنان

با جوایز خدمات، ویژگی کارمندان جدید، کارمند ماه و تجلیل، به کارمندان قدردانی کنید که شایسته آنهاست. شما تمام ویژگی هایی را که برای ایجاد یک برنامه تشخیص کارمند عالی نیاز دارید، خواهید داشت.

ویژگی های اجتماعی

یک اینترانت مرتبط و شخصی ایجاد کنید که مردم واقعاً می‌خواهند با اخبار اجتماعی، آگهی‌ها، هدایای بلیت، اشتراک‌گذاری عکس، گالری‌های عکس و ویدیو و موارد دیگر از «آب‌کولر» استفاده کنند.

ایجاد جوامع اجتماعی

ابزارهایی را برای حمایت از فرهنگ سازمانی عالی و کمک به کارمندان برای ایجاد ارتباط فراهم کنید. ایجاد صفحات انجمن در چند ثانیه با هدف‌گیری خودکار محتوا برای اخبار، رویدادها، پیوندها، اسناد، نمایه‌های کارمندان و موارد دیگر

کمپین های ایده

ایده های کارکنان را در مورد چگونگی بهبود فرآیندها در سازمان جذب کنید. با کمپین‌های ایده متمرکز، ایده‌های بزرگی را به دست خواهید آورد که بر مهم‌ترین مسائل سازمانی متمرکز هستند.

درس های آموخته شده (دانش سازمانی خود را به دست آورید)

با جستجوی پیشرفته و دسته بندی، مخزن درس های آموخته شده ایجاد کنید. به راستی دانش سازمانی خود را به دست آورید و در عین حال راهی آسان برای اشتراک گذاری و جستجوی اطلاعات ارائه دهید.

مرکز دانش (سؤالات متداول)

یک مرکز دانش با متداول ترین سؤالات ایجاد کنید تا کارکنان بتوانند بلافاصله با اطلاعات صحیح به سؤالات مشتری پاسخ دهند

تقویم خاموشی


یک تقویم خاموشی معاملاتی ایجاد کنید تا مطمئن شوید که همه از زمان‌های خاموشی معاملات مطلع هستند.

هشدارهای اضطراری

با هشدارهای گسترده سایت اضطراری که حتی می تواند به طور خودکار به همه تلفن های همراه (و ساعت های هوشمند) هشدار ارسال کند، فوراً به همه کارکنان اطلاع دهید.