S H A R E P O I N T C E N T E R

بیزاجی

یکپارچگی، کاربرد، امنیت و سرعت
با کیفیت ترین خدمات طراحی و توسعه

خدمات پشتیبانی
بیزاجی یکپارچگی، کاربرد، امنیت و سرعت
با کیفیت ترین خدمات طراحی و توسعه
advanced divider

بیزاجی (Bizagi) چیست ؟

بیزاجی یا bizagi  ترکیبی از 2 کلمه‌ی ” کسب و کار ” یا همان business و ” چابکی ” یا agility می‌باشد. بیزاجی یک شرکت نرم افزاری است که در سال 1989 تاسیس شده و در کشورهایی مانند انگلستان، ایالات متحده آمریکا، آمریکای لاتین و اسپانیا نیز دفاتر خود را تاسیس کرده.

 

این شرکت، 2 محصول نرم افزاری برای طراحی و توسعه مدیریت فرآیندهای کسب و کار، ارائه کرده است که تمامی امکانات لازم برای پیاده سازی BPM را در سازمان ها در اختیار کاربران قرار می دهد.

  • Bizagi BPMS
  • Bizagi Process Modeler


با استفاده از این سامانه می توان فرآیندهای کسب و کار را با حداقل های کد نویسی، مکانیزه کرد. این مکانیزه کردن در طی هفت مرحله انجام می شود:

1

طراحی مدل فرآیندی

2

طراحی مدل داده

3

طراحی فرم

4

تعریف قوانین تجاری

5

تعریف کاربران

6

یکپارچه سازی

7

اجرای فرآیند

مزایای بیزاجی

نرم افزار Bizagi، قادر به مدیریت فرآیندهای کسب و کار در سطح گستره، و اتوماتیک ساختن آن ها برای افزایش سرعت و کارآمدی، هست. نرم افزار Bizagi، قابلیت های متعددی مثل توسعه کم کد، چابکی، انعطاف و تطبیغ پذیری را داراست.

برخی از مهمترین مزایا عبارتند از:

تمرکز بر روی نیازمندی های کسب و کار

مدلسازی فرآیندهای کسب و کار در این سامانه به کاربران این امکان را می دهد تا فارغ از مسائل فنی، تمرکز را بر روی نیازمندی های کسب و کار گذاشته و در جهت رفع آنها تلاش کند.

مدیریت فرآیند در سطح سازمانی

Bizagi در واقع ارائه کننده ی تمام خواسته هایی است که از یک سیستم مدیریت فرآیند های کسب و کار انتظار دارید. این سامانه با ایجاد یکپارچگی و همانگی میان داده ها، فرآیندها و کاربران موجب تقویت در سطح سازمان شده، و نتیجه ی آن افزایش سرعت و کارایی فرآیندهاست. در چنین شرایطی، رضایت مشتری، سود، امنیت و انعطاف پذیری نیز افزایش پیدا می کند.

کد نویسی کم و یادگیری آسان

قابلیت های این سامانه با حداقل کدنویسی امکان پذیر است و با استفاده از این امکان، مدت زمان ساخت فرآیندهای کسب وکار کاهش چشمگیری داشته و این امر برای کابربان به ویژه مدیران یا تحلیلگران کسب و کار، که با طراحی و توسعه نرم افزاری آشنایی نداشته باشند، بسیار حائز اهمیت است.

چابکی

ایجاد تغییر و اصلاحات در فرآیندهای پیاده سازی شده در سامانه Bizagi در زمان کوتاهی اعمال میشود که دلیل این مسئله کم کد بودن فرآیندها در این سامانه است. نتیجه ی آن، چابکی سازمان ها در تغییر سریع و مداوم فرآیندهای کسب و کار است.

ابزارهای تحلیلی

سامانه تجزیه و تحلیل فرآیند و گزارش دهی Bizagi ،می توانند اطلاعات زمان واقعی و اطلاعات تاریخی را در اختیار کاربران قرار دهند تا بتوانند تحلیل کنند که فرآیند قرار است چگونه انجام شود و سپس برای بهبود فرآیند و تنظیمات آن، تصمیم بگیرند.

یکپارچگی

برای بهبود مستمر در سازمان، اتوماسیون فرآِند نمی تواند جداگانه از سیستم ها و اپلیکیشن های دیگر عمل کنند. با استفاده از Bizagi یک ارتباط همه جانبه بین تمامی سیستم ها ایجاد شده و به سازمان یکپارچگی می بخشد.

جابجایی

Bizagi دارای یک طراحی نوآورانه است که با تمامی دستگاه های هوشمند سازگار بوده و با یک بار طراحی در هر نقطه قابل اجراست. در نتیجه به کاربر این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی قابلیت دسترسی و مشاهده به فرآیندها را داشته باشد.

رابط کاربری کابرپسند

رابط کاربری ارائه شده در این سامانه، بسیار راحت بوده و کار طراحی و ساخت فرآیندهای کسب و کار را بسیار آسان می کند. همچنین صفحات وب تولید شده در این سامانه، که برای کاربران نهایی قابل مشاهده هست نیز بسیار کاربرپسند می باشد.

برتری نسبت به رقبا

با استفاده از این سامانه، سازمان ها می توانند با اثربخشی بیشتر و مدیریت و اداره بهتر فرآیندها، برتری بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشند.

قابلیت های بیزاجی

advanced divider

مشتریان منحصربفرد ما

Sharepoint راهکارهای

Sharepoint آموزش

سایت شیرپوینت

شرکت شیرپوینت

Sharepoint مشاوره

راهکارهای شیرپوینت

Sharepoint پیاده سازی

پرتال سازمانی شیرپوینت

اتوماسیون شیرپوینت

openous form

شرکت sharepoint

پیاده سازی شیرپوینت